Rozumieme zemnému plynu.

Dodávatelia technológií - Doprava na CNG

Výrobcovia/Importéri automobilov na CNG

Fiat Chrysler Automobiles (Fiat Professional)

Fiat Professional je dlhodobo lídrom na trhu úžitkových vozidiel a to najmä vďaka komplexnosti svojho produktového portfólia, spoľahlivosti vozidiel a kvalitným popredajným službám. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.fiatprofessional.sk

Fiat Chrysler Automobiles (Fiat)

Spoločným menovateľom automobilov značky Fiat je predovšetkým nezameniteľný design a vynikajúca kvalita. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.fiat.sk

Mercedes-Benz Slovakia s.r.o.

Distribútor osobných vozidiel a náhradných dielcov značiek Mercedes-Benz, Smart a predaj nákladných vozidiel a náhradných dielcov Mercedes-Benz, Fuso, Setra, Unimog. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.mercedes-benz.sk

Opel

Opel je tradičným nemeckým výrobcom osobných i úžitkových modelov. Vo svojom portfóliu ponúka vozidlá aj na stlačený zemný plyn (CNG). Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.opel.sk

Porsche Slovakia, importér vozidiel Audi

Dovozca nových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva značky Audi, prostredníctvom svojich partnerov poskytujeme predaj a servis vozidiel Audi, náhradných dielov a príslušenstva. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

 

www.audi.sk

Porsche Slovakia, importér vozidiel SEAT

Dovozca nových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva značky SEAT, prostredníctvom svojich partnerov poskytujeme predaj a servis vozidiel SEAT, náhradných dielov a príslušenstva. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.seat.sk

Porsche Slovakia, importér vozidiel Volkswagen

Dovozca nových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva značky VW, prostredníctvom svojich partnerov poskytujeme predaj a servis vozidiel VW, náhradných dielov a príslušenstva. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.vw.sk

ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.

ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.,  importér vozidiel značky ŠKODA. Pozrite si konkrétne automobily tejto značky s pohonom na CNG tu.

www.skoda-auto.sk