Rozumieme zemnému plynu.

Dodávatelia technológií - Kúrenie

Výrobcovia plynových kotlov

ATTACK, s.r.o.

Spoločnosť Attack s.r.o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky.

http://www.attack.sk/plyn/

Buderus

Predaj vykurovacej techniky – nástenné a stacionárne kotly, teplovodné a horúcovodné kotly, kotly na tuhé palivo, elektrokotly, solárna technika, tepelné čerpadlá, radiátory, zásobníky TÚV.

https://www.buderus.com/sk/sk/ocs/produkty/rodinne-a-bytove-domy/vykurovacie-kotly-665606-c/ buderus.slovakia@sk.bosch.com

ENBRA Slovakia s.r.o.

Je výhradným distribútorom značiek FONDITAL a RHEEM a ponúka široký sortiment plynových kotlov, ohrievačov vody, tepelných čerpadiel a solárnych systémov, vrátane regulácií s možnosťou ovládania zariadení cez internet. ENBRA Slovakia s.r.o., ktorej Národné informačné stredisko Slovenskej republiky v roku 2015 udelilo „Pečať stability“, je už viac ako 22 rokov Vaším silným a spoľahlivým dodávateľom.

http://www.enbra.sk/cs/produkty/zdroje-tepla/kondenzacni-kotle

Immergas

Dodáva kondenzačné plynové kotly, tradičné plynové kotly a kompletné príslušenstvo IMMERGAS, zásobníky teplej vody, solárne systémy, oceľové panelové radiátory a kúrenársku chémiu. Generálne zastúpenie značky IMMERGAS na Slovenskom trhu.

https://www.immergas.sk/produkty/kondenzacne-kotly/

Junkers

Predaj vykurovacej techniky – závesné kondenzačné a nízkoteplotné kotly, zásobníky TÚV, prietokové ohrievače teplej vody, solárna technika, regulácia a príslušenstvo.

http://www.junkers.sk/junkers-produkty/zavesne-kondenzacne-kotly/

Protherm

Protherm je výrobca a predajca kvalitných a spoľahlivých výrobkov určených na kúrenie a ohrev teplej vody a dlhodobý líder na slovenskom trhu vo vykurovacej technike. Súčasnosť značky je spätá predovšetkým s výrobou a predajom moderných plynových kondenzačných kotlov a zostáv.

https://www.protherm.sk/pre-nasich-zakaznikov/produkty/plynove-kotly/

Quadroflex s.r.o.

Výhradný distribútor značiek ARISTON a QUADRIGA. Sortiment: Plynové ohrievače, Elektrické ohrievače, Plynové kotly, Solárne systémy, Tepelné čerpadlá pre prípravu TUV.

http://www.quadroflex.sk/plynove-kotle

Vaillant

Značka Vaillant patrí k najväčším výrobcom vykurovacích zariadení v Európe. Ponúka najmodernejšie závesné a stacionárne plynové kotly, solárne systémy a tepelné čerpadlá.

https://www.vaillant.sk/pre-zakaznikov/produkty/zdroj-energie/plyn/